Lietuviški kompiuteriniai žaidimai: PyroMind

2018-04-17

Šių metų Lituanicone daug dėmesio skiriame lietuviškiems kompiuteriniams žaidimams ir žaidimų kūrėjams. Kartu su partneriais Lietuvos žaidimų kūrėjų asociacija paruošėme įvairių įdomybių. Apie jas - kiek vėliau, o dabar pristatome antrąjį žaidimą, su kuriuo galėsite susipažinti Lituanicone (apie pirmąjį - Scrap Garden - skaitykite čia). 

PyroMind yra minimalistinis žaidimas-galvosūkis, kuriame jums reikės nukenksminti bombas, kol šios nenukenksmino jūsų. Iš pirmo žvilgsnio jis gali pasirodyti panašus į gerai žinomą Minesweeper, bet tokia išvada būtų klaidinga. PyroMind jus įmeta į bombų pilną lentą ir duoda dvi taisykles: pasiekę bombą, jūs ją nukenksminate ir gaunate taškų; o per dešimt ėjimų nenukenksminta bomba sprogsta, galimai susprogdindama aplinkines ir sukeldama grandininę reakciją. Jei esate sprogimo zonoje, ką gi, žaidimas baigiasi ir galite bandyti pagerinti rezultatą žaisdami iš naujo.

Žinoma, detalių yra ir daugiau - keleto žaidėjų režimas, įvairios kombinacijos ir taip toliau. Plačiau su žaidimu susipažinti galite jo Steam puslapyje. Ir, žinoma, Lituanicone gegužės 5 dieną!

Partneriai

 
 
 

Organizatoriai