Lituanicone - gausybė fantastinių patirčių

2018-04-19

Galimybių išgirsti ir padiskutuoti apie fantastiką Lituanicone bus apstu. Tačiau neliks pamiršti ir tie, kurie fantastiką mieliau norėtų patirti. Jei jums nesinori eiti į kurį nors pranešimą, pasiūlysime daugybę alternatyvų! Kaip ir kasmet, Lituanicone bus daug veiklos, kur galima kurti, laimėti prizų, pabendrauti su senais pažįstamais ir sutikti naujų žmonių. Kviečiame susipažinti su mūsų partnerių siūlomomis pramogomis.

 
RIKIS – stalo žaidimai ir hobio centras
RIKIS – tai stalo žaidimų parduotuvė ir klubas, vienijantis vieną didžiausių ir aktyviausių žaidėjų bendruomenių Lietuvoje. RIKIO erdvėje galėsite pažaisti stalo žaidimus tiek su senais, tiek su naujais ar būsimais draugais, išbandyti naujus ir prisiminti gerai žinomus žaidimus, ir sudalyvauti stalo žaidimų turnyre. Patikusius žaidimus čia pat galėsite ir įsigyti.

Mind Zone Lounge – intensyvios linksmybės
Mind Zone erdvė bus kupina veiklos: kompiuteriniai žaidimai nuo Guitar hero iki retro kovų PlayStation 1 ir 2 konsolėmis, kūrybinės dirbtuvės, komiksų ir manga skaitykla, foto siena ir konkursai. Žodžiu, belenkoks tūsas.

Lietuvių kuriami kompiuteriniai žaidimai
Lietuvos žaidimų kūrėjų asociacija Lituanicono lankytojams papasakos ir pademonstruos lietuviškus žaidimus. Šeši projektai – tiek  dar kuriami, tiek jau sukurti bei apdovanojimus pelnantys žaidimai lauks jūsų dėmesio.

Virtualioji realybė
Kaip sako lietuvių liaudies patarlė, per virtualios realybės akinius ir žolė žalesnė. Virtuali realybė mus traukia ne dėl to, kad ten kažkaip geriau ar blogiau (jei žaidžiate kažkokį distopinį žaidimą), o dėl to, kad ten tiesiog kita realybė, kur galima laikinai pasitraukti šitai realybei įkyrėjus. Taip kad užsidėkite VR akinius, matrica jūsų laukia!

Baltų dievai – nuotaikingas lietuviškas kortų žaidimas
Iliustratorė Lina Kišonytė sukūrė dailų ir įdomų žaidimą, paremtą baltų mitologija. Lituanicone turėsite galimybę jį išbandyti ir nusipirkti, o taip pat ir sužinoti šį bei tą naujo apie senąjį baltų tikėjimą. Žaidimas nėra sudėtingas, užtat labai įtraukiantis ir puikiai tinka norint linksmai praleisti laiką.

Kitos knygos“ – Kthulhu ambasadoriai Lietuvoje
„Kitos knygos“ – the edgiest leidykla Lietuvoje – šiemet išleido Howardo Phillipso Lovecrafto apsakymų rinktinę „Tykantis tamsoje“ lietuvių kalba. Tai puiki pažintis su siaubo fantastikos klasika; ją galėsite įsigyti „Kitų knygų“ stende Lituanicone. Beje, kažkokie neaiškūs kultistai prašė perduoti, kad rinktinę perskaityti būtina, norint neprasmegti skradžiai žemės einant per Lukiškių aikštę [citation needed].

Bonus Animus“ – fantastinių knygų lobynas
„Bonus Animus“ – leidykla, suteikianti galimybę lietuviškai skaityti Neilą Gaimaną, Terrį Pratchettą, Herbertą Georgą Wellsą ir kitus šiuolaikinius fantastikos autorius. Papildyti savo knygų lentyną naująja fantastikos klasika galėsite prie „Bonus Animus“ stendo Lituanicone.

Jugger
Jei norite tvarkingo apibrėžimo, kuris nieko nepaaiškins, tai jugger yra komandinis sportas, šiek tiek primenantis fechtavimo ir regbio hibridą. Tačiau kur kas tikslesnis jugger apibūdinimas būtų - jugger yra toks mažas laukinis ankstyvųjų viduramžių mūšis su paminkštintais kardais, taisyklėm ir be žirgų. Trečią dešimtmetį pasaulyje skaičiuojantis sportas mūsų krašte kultivuojamas beveik dvejus metus. Lituanicone galėsite susipažinti su jugger žaidėjais, pačiupinėti įrangą ir, žinoma, minkštų ginklų padedami išsiaiškinti santykius su draugais ir priešais.

Mažųjų fantastų erdvė
Atvykstate į Lituaniconą su šeima? Puiku! Kol jūs klausysitės pasakojimų apie genų inžineriją ir kelsite nostalgiją prie žaidimų konsolių, jūsų jauniausiomis atžalomis pasirūpinsime Mažųjų fantastų erdvėje. Ten jaunoji fantastų karta skaitys apie lietuviškas mitologines būtybes, gamins jų atvaizdus ir kitaip turiningai leis laiką su bendraamžiais.

(Iliustracija - Manto Puidos nuotrauka iš Lituanicon XXVIII)

Partneriai

 
 
 

Organizatoriai