Susipažinkite su kameriniais vaidmenų žaidimais

Nors daugeliui, kažką girdėjusių apie LARP, ši veikla asocijuojasi su lakstymu po miškus ir daužymusi minkštais kardais, iš tiesų LARP yra žymiai įvairesnis reikalas. Galimybė įsikūnyti į kitokį personažą, patirti realybėje nesutinkamas situacijas ir asmeninius santykius, yra ir puiki laisvalaikio praleidimo, ir netgi terapijos priemonė. Kabinetiniuose LARPuose veiksmo būna nedaug, bet pojūčiai ir išgyvenimai nuo to nė kiek ne menkesni.

LARPų virtuozas Andrius Ūdra siūlo jums net du žaidimus!

- 13:00 - 16:00: „Andersonų šeima“
- 16:30 - 19:30: „Heliantus šalis“

Andersonų šeima - po daugybės metų visi Andersonų šeimos vaikai, jau suaugę žmonės, pagaliau susitinka namuose prie Kūčių stalo. Bet šventei reikia dar palaukti - nes visų pirma reikia pasidalinti mirusių tėvų palikimą. Ar pavyks jums gauti tai ko norite? Ar pavyks dar švęsti Kūčias kartu po to, kas įvyks prie stalo?
Žanras: komedija arba drama.

Šlovingoje Helianthus (lot. saulėgrąža) šalyje šviečia Saulė ir gyventojai yra laimingi. Juos saugo ir globoja Helianthus. Visi savo bendruomenėje dirba darbus, ritualus, garbina saulėgrąžą ir atlieka tai, kas svarbu. Varnos niokoja laukus ir kelia grėsmę visų gerovei, bet svarbu tikėti - Helianthus visus apsaugos.
Žaidimo metu reikės judėti, liesti kitus žmones.​

Abu žaidimai vyks atviruose jaunimo namuose Žalianamis, Antakalnio g. 84A.

Vietų skaičių žaidimuose - ribotas, tad prašome užsiregistruoti, užpildant šią anketą.

Dalyvavimas nemokamas, bet skatiname paremti LARP bendruomenę, jei patiks patirtis.

Facebook įvykis.

patalpa: 
Įvairios vietos - Įžanginiai renginiai
data ir laikas: 
Antradienis, Gegužė 1, 2018 - 17:00

Partneriai

 
 
 

Organizatoriai