Lituanicon XXXIV: ŠIURPAS
Žmonės žaidžia Lituanicone

Žaidimai Lituanicone

Dažnas fantastas mėgsta žaisti, todėl ir Lituanicone turėsite puikių galimybių praleisti laiką su jau žinomais ir pamėgtais žaidimais ar išbandyti visiškai naujų. 

Stalo žaidimų ir hobių centras Rikis pasiūlys susipažinti su įvairiais kolekcinių kortų žaidimais. Seniai norėjai išbandyti, bet nežinojai kur? Ieškai naujų draugų reguliariems pažaidimams? Rikis skuba į pagalbą! Taip pat Rikis pasiūlys ir keletą stalo žaidimų, kuriuos galėsite išbandyti visą dieną.

Kalbant apie stalo žaidimus, lietuviai juos ne tik žaidžia, bet ir kuria! Turėsite galimybę susipažinti su trimis lietuvių kuriamais stalo žaidimais:

  • “Ashes of Freedom” yra mokslinės fantastikos žaidimas, kuriame kiekvienas žaidėjas įsikūnija į buvusį kalnakasį, paliktą tolimoje korporacijų pamirštoje planetoje. Jūsų tikslas – pabėgti iš ten ir grįžti į išsvajotąją Žemę, bet resursų planetoje nedaug, tad teks dėl jų pakovoti
  • “Time Strategy: Manhattan” – ekonominis strateginis žaidimas apie Niujorko, o konkrečiai Manheteno salos, nekilnojamojo turto rinką. Prestižinių žemės sklypų pirkimui, dangoraižių statyboms ir politikų papirkinėjimui prieskonių suteikia mokslininkų išrasta laiko mašina, kuria verslininkai netrunka pasinaudoti, kad įveiktų konkurentus
  • “Wasteland Crossroads”, kurio veiksmas vyksta 2079 metais, postapokaliptiniame Kaune. Ar pavyks ne tik išgyventi radioaktyviuose griuvėsiuose, bet ir atkurti kažką panašaus į civilizaciją?

Labiau mėgstantiems gainioti ne figūrėles, o pikselius, Mind Zone pasiūlys žaidimų konsolių pramogų. Šešios konsolės, aprėpiančios didelę dalį istorijos nuo Sega Mega Drive 3 iki PlayStation 4, leis patirti ir šiuolaikinių, ir trijų dešimtmečių senumo žaidimų įdomybes. Greta jų irgi rasite keletą lengvų stalo žaidimų trumpoms pramogoms per pertraukas tarp pranešimų.

Norintiems naujausių technologinių proveržių rekomenduojame užsukti į “Rodent People” virtualios realybės pabėgimo kambarį, kur galėsite tapti žiurke. Ir ne bet kokia, o modifikuota, turinčia žmogaus lygio smegenis bei bioninių kūno dalių, kurios padeda nagrinėti narvą. Kaip iš jo pabėgti? Tam reikės ir išmonės, ir bendradarbiavimo – žaidimas skirtas vienu metu žaisti iki keturių žmonių.

Galiausiai, mėgstančius pasinerti pasinerti į nežabotos vaizduotės teikiamus malonumus pakvies net dvi vaidmenų žaidimų veiklos:

  • Wild West Circus” – istorijos kūrimo žaidimas, įtrauksiantis kiekvieną komandos narį. Šio žaidimo dalyviai tampa cirko, atvykusio į aukso karštinės ištiktą laukinių vakarų miestelį Grimtown, valdytojais. Jums reikės perprasti miestelio kultūrą, spręsti iššūkius iškylančius cirke, planuoti cirko pasirodymus ir priimti sprendimus dėl cirko biudžeto. Wild West Circus – tai jūsų valdoma miniatiūrų istorija!
  • RPG Namelio RPG kampelis – nuo ryto iki vakaro patyrusių meistrų būrys ves įvairius vaidmenų žaidimus ir suteiks progą sudalyvauti fantastiškuose nuotykiuose. Detalesnė informacija ir galimybė užsiregistruoti – jau visai netrukus!

Ateikite į Lituanicon ir atsiveskite draugų!