Lituanicon XXXV: FOLKLORAS
Paroda Lituanicone

Atvira fantastinio meno paroda

Pieši fantastinius piešinius? Darai nuotraukas? Gamini cosplay kostiumus ar miniatiūras? Parodyk savo meną visiems Atviroje Lituanicono parodoje!

Parodos erdvė skirta visiems, kuriantiems vizualųjį meną, kurį galima eksponuoti patalpoje. Nors  penkių metrų aukščio ir trijų pločio drobės įtalpinti negalėsime, parodyti darbus, aprėpiamus vienu žvilgsniu, galime ir norime, tad kviečiame juos pristatyti.

Būtina išankstinė registracija, kad žinotume, kiek darbų bus. Registruokitės rašydami laišką adresu meno_paroda@lituanicon.lt. Laiške nurodykite darbo pobūdį (piešinys, nuotrauka, skulptūra ar pan.), dydį (dailės darbų rėminimu, jei toks reikalingas, rūpinasi autoriai, o jei darbas yra ir skaitmeninis, autorius turėtų pasirūpinti ir spausdinimu) ir informaciją, kuri turėtų būti pateikiama prie darbo (paprastai tai būna autoriaus vardas, kūrinio pavadinimas, metai, atlikimo technika; savo nuožiūra galite pridėti ir ką nors daugiau, bet reikėtų tilpti į 1000 spaudos ženklų). 

Kūrinys turi būti fantastinis, autorinis. Organizatoriai pasilieka teisę nepriimti darbų, kurie pažeidžia Lietuvos Respublikos įstatymus ar kitus svarbius teisės aktus, taip pat darbų, kurių eksponavimas sukeltų pavojų renginio dalyviams arba neįprastai didelių logistinių kliūčių (tokiu atveju autoriui apie sprendimą bus pranešta prieš Lituaniconą).