Nuo Marso iki ano pasaulio: pašėlusi ekskursija po fantastinių apsakymų miestus ir geriausių jų autorių apdovanojimai!

Kurį apsakymą perskaitę įtariau žvelgsite į muziejus, o kurį – į grybus? Kuris atskleis jums paslaptingas uogienių ir kankorėžių galias? Kur sužinoti apie miestus, kuriuose galite žūti siaubinga mirtimi bei tuos, kuriuose gali ištikti likimas, net baisesnis už mirtį? Ar verta ropštis per aukštas sienas ir artintis prie neaiškių šulinių? 

Miestai Marse, aname pasaulyje ir Lietuvoje; telpantys delne ir paslaptingai išnykstantys; apgyvendinti žmonių, ateivių, šmėklų ar robotų – šių metų „Lituanicono“ apsakymuose yra visko!

Prieš literatūrinio konkurso „Miestas“ nugalėtojų paskelbimo ceremoniją kviečiame prisijungti prie pokalbio apie įdomiausius, keisčiausius ir įspūdingiausius apsakymų miestus. 

Dalyvauja: apsakymų vertinimo komisijos narys Gintautas K. Ivanickas bei stropūs apsakymų skaitytojai Andrius Guzaitis ir Širšė. Pokalbį ves Austėja Masiokaitė-Liubinienė. Taip pat dalyvaujate jūs: kviečiame visus apsakymų autorius ir jų gerbėjus prisijungti bei pasidalinti savo įspūdžiais ir simpatijomis!