Lituanicon XXXIV: ŠIURPAS
Veiklos ir linksmybės Lituanicone

Interaktyvios veiklos Lituanicone

Pranešimai, žaidimai ir prekyba – ne viskas, ką rasite Lituanicone. Štai kokių kitų įdomybių galėsite pamatyti ar jose sudalyvauti.

Visą dieną veiks Mind Zone lounge. Šalia žaidimų, ten rasite ir įvairių komiksų bei unikalią retro-pramogą – spausdinimą rašymo mašinėle. Kaip atrodė rašytojo darbas prieš kelis dešimtmečius, kai kompiuteris buvo reta prabanga? Ateik pas Mind Zone ir galėsi tą patirti pats!

Mobiliojo ryšio operatorius Tele2 kviečia išbandyti dirbtinio intelekto pagrindu veikiantį emocijų matuoklį. Kartu su inžinerinės informacijos mokslų daktare Egle Radvile sukonstruotas mobilusis emocijų matuoklis – pirmas toks Lietuvoje. Specialaus algoritmo pagalba kompiuteris atpažįsta žmogaus veido emocijas vos pažvelgus į jo kamerą. Įrankis dalyvavo specialiame eksperimente ir Laisvo interneto reklaminėje kampanijoje.

Koks gi DraKonas be Drakono rutulių? Lituanicono erdvėse bus paslėpti septyni Drakono rutuliai; suradę ir atnešę juos organizatoriams, sulauksite nuostabaus komandinio apdovanojimo!

Taip pat visą dieną galėsite apžiūrėti atvirąją fantastinio meno parodą. Edgaro Černiko ir kitų autorių darbai padės pasinerti į įvairiausias fantastines vizijas.

Įkvėptus kūrybinio polėkio pakviesime sudalyvauti drakoniškiausio memo kūrybinėje veikloje. Manome, kad tarp internetinių memų labai trūksta drakonų, tad kviečiame jus išsirinkti vieną iš daugelio ikoniškų drakonų nuotraukų, užrašyti tinkamą tekstą ir dalintis tokių memų nuotraukomis socialiniuose tinkluose. Linksmiausių memų autorių lauks simboliniai prizai.

Kokia fantastika be kostiumų žaidimo (angl. Cosplay)? Kviečiame į Lituanicon ateiti pasipuošus fantastiškiausiais kostiumais ir nusifotografavus prie Lituanicon fotosienelės įkelti nuotrauką į savo facebook arba instagram paskyrą su prierašu #LituaniconDraKonas.
Nuotrauka, sulaukusi daugiausia patiktukų bus apdovanota.

Greta atvirojo meno parodos vyks ir laisvieji fantastinės literatūros skaitymai. Jų pradžia – 14 valandą, o trukmė priklausys nuo skaitovų skaičiaus. Vis dar galite užsiregistruoti pasidalinti savo kūryba!

Taip pat 14 valandą pakviesime į filksingo kūrybos dirbtuves. Kas yra filksingas? Tai fantastinės dainos, parašytos gerai žinomų kūrinių pagrindu. Niekada negalvojote, kad galite kurti dainas? Ateikite ir įsitikinkite, kad tai – daug paprasčiau ir smagiau, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio!

15 valandą vyks origami lankstymo kūrybinės dirbtuvės. Išperinkite drakoną iš popieriaus! Nespėjusiems nusivilti nereikėtų – instrukcijas rasite visą dieną, tad pasigaminti drakoną galėsite ir vėliau.

Neabejojame, kad tarp šių daugybės veiklų rasite, kur linksmai ir fantastiškai praleisti laiką. Pasimatom šeštadienį!